• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Xperia Z4 Ortaya Çıktı

usta 77

Tanınmış Üye
Kayıtlı Üye
Offline
#1
[h=1]Xperia Z4 Ortaya Çıktı
[/h]

[h=3]Sony Pictures'ın yaşadığı hack krizi beraberinde yeni sızıntıları getirmeye devam ediyor. Bu sefer ortaya çıkarılanlar ise Bond'un yeni telefonu olması planlanan Xperia[/h] Sony Pictures'ın son dönemde yaşadığı hack krizi, henüz vizyona girmemiş bir çok filmin ortaya çıkmasını sağladı. Sony Pictures'ın uğradığı saldırılarda Sony'nin yeni amiral gemi modeli olması beklenilen Xperia Z4'de görüntülendi.
Bildiğiniz üzere Sony, her altı ayda yeni bir amiral gemi modeli duyuruyor. Durum böyle olunca da yaklaşan tanıtım tarihi sızıntıları beraberinde getiriyor.

Sony Pictures'ın yaşadığı hack kriziyle ortaya çıkan yeni sızıntı ise Sony Pictures Entertainment Başkan Vekili tarafından şirketin CEO'su Michael Lynton’a ve Tüketici Pazarlama’dan George Leon’a gönderilen e-posta kaynaklı.
Ortaya çıkarılan e-postaların birisinde bu telefonların gelecek yıl Mayıs - Kasım ayları için planlanan telefonlar olduğu söyleniliyor. Gönderilen e-postalarda ayrıca sıradaki James Bond filminde kullanılması için bir Xperia Z4 fotoğrafı yer alıyor.
E-postalarda yer alan görsellerdeki cihazların ise Xperia Z4, Z4 Ultra ve Z4 Compact olması muhtemel.