Yardım

fenerli08

Üye
Kayıtlı Üye
Wodex 1000 fta plus uydu alıcımda avrupa şampiyonası izlicem trt 1 den bis key 1 00 12 haneli yaptım 0 ları gene açılmıyor

cihazın wodex 1000fta plus ise trt zaten ekli durumdadır arkadaşım kanalların tp lerini sil yeniden arattır tekrar dene

trt 1 yayını bende şifreli avrupa şampiyonası maçlarını seyredemiyorum turksat 1 c 2a yayın seyrediyorum trt key ayarları giriyorum gene olmuyor ntvsporunki oluyor trtde olmuyor lütfen yardımcı olun

En yakın zamanda maç hangi gün ve saat yazarsanız kendi cihazımla gerekli düzenlemeyi bakıp yazılım hazırlarım yada nasıl olacağını anlatırım arkadaşım..

En yakın zamanda maç hangi gün ve saat yazarsanız kendi cihazımla gerekli düzenlemeyi bakıp yazılım hazırlarım yada nasıl olacağını anlatırım arkadaşım..

italya hırvatistan maçı var 18:45 de krdş bide9:30 ispanya irlanda maçı var bugün krdş valla bi yardımcı ol krdş şimdiden allah razı olsn.

18:45 maçına ancak yetişebilirim bu maçta forumu takip edersen gerekli bilgileri paylaşacağım..

TRT kanalını denettirdik herhangi bir sorun gözükmüyor forumdan farklı tarihli bir yazılımını yükleyerek yeniden denerseniz sorununuz çözülecektir..

Geri
Yukarı