1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Yardım Edin Nolur

Konusu 'AutoPlay Media Studio Öğreniyorum' forumundadır ve qapitall tarafından 12 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. qapitall

qapitall Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bir projeye başladım. Install nasıl yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Mevcut bir programın ams üzerinden kurulum yapılmasını istiyorsunuz anladığım kadarıyla peki kaç program olacak tek bir programmı yoksa bir kaç adet kurulum yapılmasını istediğiniz programmı var.

3. qapitall

Ödül Puanları:
    0
    tek bir kurulum yani butona tıkladığımda masa üstüne doyayı çıkarsın.

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    File.run komutu ile bu çalışmanı yapabilirsiniz.arkadaşım basit bir anlatım isterseniz foruma daha sonra ekleyebilirim..

5. qapitall

Ödül Puanları:
    0
    file.run komudu programı çalıştırıyor benim istediğim mesela projem şu şekilde:

http://c1109.hizliresim.com/11/9/13/18403.bmp

ben mesela eset kurmak istiyorum ya ona tıklayınca masa üstünde setup dosyası oluşuyor

file.install komudu var onu kulanarak yapa bilirim heralde ama kulanamıyorum yardım edin nolur

6. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Setp dosyasını masa üstüne çıkartarak kurma imkanı olmaz fakat eset programını ams üzerinden install etmek isterseniz bu olur bununla ilgili akşama ben bir apz dosyası hazırlayacağım videolu anlatımını eklerim.

Resimdeki gibi bir program arşivi yapıp bunları install etmek istiyorsunuz.Bu işlem bir kaç şekilde olabilir ya kuracağınız program katılımsız olacak instal yapacaksınız.ya portable olacak programa tıkladığınızda install olmadan çalışacak yada normal kürülum yapılacak normal kurulumda birde crack yada serial lazım en mantıklısı katılımsız program ile install etmektir..

7. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    program instal hazırlamak apz programı

program instal hazırlamak apz programı ektedir

programı apz olarak ekledim kodları üzerinden alabilirsiniz..

program install.jpg

Ekli Dosyalar:

8. Divane

Divane Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Yapmak İstediğini Tam Olarak Anlamamakla Beraber Şöyle Bir Örnek Hazırladım. Birinci Button File.Run Komutu İle Docs Klasöründeki Premium.exe Dosyasını Çalıştırır. İkinci Button Premium.exe Dosyasını Docs Klasöründen Masaüstüne Kopyalar ve Akabinde Yine File.Run Komutu İle Çalıştırır.

İndirmek İçin Tıklayınız.

Sayfayı Paylaş