1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Yazdığınız Mesaja link Ekleme...

Konusu 'Test Bölümü' forumundadır ve ibrahimyzci tarafından 23 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. ibrahimyzci

ibrahimyzci Moderator

Ödül Puanları:
    16
    ilk önce mesajını yazın

nerden link alacaksak linki yada dosyayı sağ tıklayıp kısayolu kopyala yapın

sonra mausun sol tusuna basılı tutarak yazınızın neresine tıklanınca yönlendirmesini istiyorsanız orasını çizin ben burada yazısını seçtim ve sadece burada yazısını çizdim ve sonra link ekle butonuna basın

açılan pencere sağ tıklayıp yapıştırın ve tamama basın

link hazır mesajı gönderebilirsiniz.

Önemli Not : Üyelik isteyen site linkleri ve forum linkleri vermek yasaktır forum kurallarında yazılı bu konuya dıkkat edelım aksi taktirde moderatörler ve yöneticiler tafafından lınkler yada mesajınız sılınecektır..

Son düzenleme: 24 Haziran 2009
  2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Elinize sağlık not düşelim üyelik isteyen site linkleri ve forum linkleri vermek yasaktır forum kurallarında yazılı bu konuya dıkkat edelım aksi taktirde moderatörler ve yöneticiler tafafından lınkler yada mesajınız sılınecektır

Sayfayı Paylaş