1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

YE-18500 HD 20.06.2010 CCcam Yazılımı

Konusu 'Next & NextStar' forumundadır ve guclusat tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Beklediğimiz cccam yazılımını ekte sizlerin kullanımına hazırdır. Yazılıma cccam accountları ekleme gayet adapte edilmiş ve stabil çalışmaktadır. Newcamd ve cccam birada bulunmakta olup Dilediğinizi kullanabilirsiniz. İleriki yazılımda yayınların hangi cam seçeneğinden ve porttan açtığını ve multiserver ( 4 cccam account ve newcamd aynı anda kullanım) vb. özellikler ilave edileceği bilgisi verildi. HD capture kartım olsa sizlere hd kanal resimleride eklerdim ama malesef

Not: Newcamd account ve cccam account aynı zamanda eklendiğinde aşağıdaki hatalar oluşabilmektedir. Şuan newcamd yada cccam olarak kullanmanızı öneriyorum

-- Bağlantıdan düşme
    -- Cihazın ağarlaşması
    -- DHCP sorunları
    -- Kilitlenme
    -- Re-boot olayı ( kapanıp açılma)

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş