1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

yumatu fausto 1.43 nova cy ve bulsat ok

Konusu 'Yumatu' forumundadır ve MEMEDİM tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. MEMEDİM

MEMEDİM Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    yumatu fausto 1.43 nova cy ve bulsat ok

fausto 1.43 ile nova ce bulsat izlemek için öncelikle pc nizde fausto 1.43
    kurulu olmalıdır. cihaz pc ye rs232 ile bağlantı yapılır daha sonra cihazın
    kumandasında 9339 tuşlanarak card share bölümünde
    turuman share seçilerek
    timeout:3sec
    Try emu:NO
    Emm Enable:NO

olacak şekilde ayarlanıp exıt deyip çıkılır daha sonra masa üstünde bulunan
    fausto ikonuna tıkladığınızda fausto 1.43 açılacaktaktır program açıldığında
    dünya şeklindeki ikona basılarak fausto emulatör açılır ve monitör
    sekmesindeyken Diablo/Fausto *** dosyası emulatöre tanıtılır
    daha sonra serial sekmesinden truman shareyi seçerek bağlan sekmesine tıklandığında
    Ecm keylerin geldiği görebilirsiniz daha sonra tekrar monitör sekmesinden keyleri takip
    edebilirsiniz açılan kanallarda ****** mavi açılmayanlarda ise kırmızı olacaktır
    bu arada küçük bir not:adı gecen kanalları sbcl ilede izleyebilirsiniz ancak ben
    fausto 1.43 emulatör öneririm çünki fausto sbclye göre daha hızlı ve donma sorunu
    olmamaktadır herkese kolay gelsin....

anlatım:By MEMEDİM @ By Alemd@R

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş