100w Amplifikatör devre şeması

Belirli bir pdf'im yok, ancak zamanla yüklediğim bir pdf'de özellikle Brezilya'daki şirketlerden veri topladım.
Bu devre, sırasıyla RCA'nın 70 ila 100W uygulama notuna dayanan Lafayette markalarından birine dayanmaktadır. Harmon Kardon ve ünlü Citation12 gibi birçok markanın kendileri için küçük değişiklikler yaptığı noktaya kadar çok güvenilir ve sağlamlar. Birkaç Brezilyalı şirket onu aldı ve değiştirdi, ana olanlardan bazıları yüklediğim pdf'de yer alıyor, dahil edilen fotoğraflar benim tarafımdan yapılmış plakalar, devre iyi çalışıyor.
Boyutları PDF'nin altına yakın bir yerde bulacaksınız. Umarım işinize yarar.

Dil için özür dilerim ama çevirmen kullanıyorum

No tengo, ese pdf en particular, pero con el correr del tiempo recopile datos, en especial de empresas de Brasil, en un pdf que subo.
Este circuito está basado en uno de la marca Lafayette, que a su vez se basó en la nota de aplicación de RCA de 70 a 100W. Son muy confiables y robustos al punto que muchas marcas tomaron él hicieron pequeñas modificaciones para si mismo, como ser Harmon Kardon y su famoso y reconocido Citation12.
Varias empresas brasileras lo tomaron y modificaron, algunas de las principales están incluidas en el pdf que te subo, las fotografías que se incluyen son placas hechas por mi persona, el circuito funciona bien.
Encontraras las dimensiones casi al final del PDF. Ojala te sea útil.

Eklentiler

Geri
Yukarı