53

bitmese bile extra bir makina çıkaracaklardı durumu hakkında bilgim yok maalesef

sayın moderatör ben sadece hotbird ten yayın alıyorum şu an hiç bir çözülen kanal yok acaba bir başka uyduyumu denesem

53 derece kullanmadığımızdan net bir bilgi veremem fullbox ve redbox cihazlarda ise şu anda w3 den yayınlar var sorunsuz

öğrendim ve kontrol ettim yayın var ilgilenenlere duyrulur digibox X5400 plus

---------- Sonra gönderilen 24-11-2010 Saat 12:45 ---------- İlk önce gönderilen 03-11-2010 Saat 16:55 ----------

acaba 21 dereceyemi geçsek ne dersiniz

---------- Sonra gönderilen 22-12-2010 Saat 06:24 ---------- İlk önce gönderilen 24-11-2010 Saat 12:45 ----------

arkadaşlar 21 dereceye dönelim mi ne dersiniz

53 derece artık yok gelecekmi bilinmez 21 derece çalışıyorsa geçiniz.21 dereceden bilgim yok

53 derece bitti arkadaşım 21 derece hakkında bilgimiz yok bu cihazlarda zaten 21 derece uzun zamanlar yoktu zaten

53 derecede kullanılan sistem ile aynı fakat cıhaz ile uyumlu olmazsa çalışmaz bahsettğiniz cihaza uyumlu olan redbox ve full ox var 7 dereceden güncelleme yaparak çalısıyor

selam bazı forumlarda w3 uydusunda paylaşım var diyorlar varmı varise 53 derce yazılımı yoksa 21 derce yazılımı kullanılıyor

Son düzenleme:
evet w3 de uydu paylaşımı var ama taplin ıbm serisi ve redboxveya fullbox lan izlenebiliyor. 53 derece şuan yok takip ettiğime görede gelmez gibil bitti.

Geri
Yukarı