Ash Hatası Yardım Lütfen

kral_metin

Üye
Kayıtlı Üye
Taplin 9000 fta cihaza ntv sporu açmıyor diye >> wodex wx1000Fta NTV Spor açmıyor diyenler için 03.10.2010 bu yazılımı attım fakat açılır açılmaz ASH yazıyo ön panelde bundan sonra hangi yazılımı attıysam düzelmedi yazılımı atıyorum fakat açılışı yine aynı bunu kurtarma yazılmı felan yokmu acaba güçlüsat ustam bi el at şu işe bunun çaresi ne...Ustam senden ricam böyle bi kurtarma yazılımı varsa loaderi ile verirsen çok sevinirim..

Taplin 9000 fta cihaza ntv sporu açmıyor diye >> wodex wx1000Fta NTV Spor açmıyor diyenler için 03.10.2010 bu yazılımı attım fakat açılır açılmaz ASH yazıyo ön panelde bundan sonra hangi yazılımı attıysam düzelmedi yazılımı atıyorum fakat açılışı yine aynı bunu kurtarma yazılmı felan yokmu acaba güçlüsat ustam bi el at şu işe bunun çaresi ne...Ustam senden ricam böyle bi kurtarma yazılımı varsa loaderi ile verirsen çok sevinirim..

dosyanızı explorer ile indirdiyseniz maalesef bu şekilde bir hata verme olasılığı yüksek yazılım değil de factory tolls diye bir programı var forumda birde ana yazılımı var onu yüklemeyi denerseniz ve yazılımı alırsa kurtarma şansınız var yoksa teknik servise gidip flash yazdırmanız gerekecek

teşekkürler üstad sorunu çözdüm yardımların için sağol yalnız benim gibi bu hataya düşen arkadaşlar varsa internet explorer den indiridğin zaman dosya bozuk oluyo makinayada atınca ASH hatası veriyo Mozailla Firefox Kullansınlar Öyle indirsinler dosyalarını sorun olmuyo o zaman işin enteresan tarafı sadece bu sitede etkileniyo indirilen dosyalar başkada bir sıkıntı yok..

Geri
Yukarı