AutoPlay Media Studio (AMS) FTP Üzerinde Bulunan Dosyaları Download Ettirmek (Anlatım)

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
PHP:
function FTPCallback(BytesRead, FileSize, TransferRate, SecondsLeft, SecondsLeftFormat, Message)
    Debug.Clear();
    Debug.Print(
    "BytesRead: " .. BytesRead .. "\r\n" ..
    "FileSize: " .. FileSize .. "\r\n" ..
    "TransferRate: " .. TransferRate .. "\r\n" ..
    "SecondsLeft: " .. SecondsLeft .. "\r\n" ..
    "SecondsLeftFormat: " .. SecondsLeftFormat .. "\r\n" ..
    "Message: " .. Message .. "\r\n"
    )
    return true;
end
Debug.ShowWindow();
FTPWI.Download("ftp://ftp.yourdomain.com/file.exe", _TempFolder .. "\\file.exe", "FTP_USERNAME", "FTP_PASSWORD", MODE_BINARY, 20, 21, true, FTPCallback);
err = Application.GetLastError();
Debug.ShowWindow(false);
if err ~= 0 then
    Dialog.Message(err, _tblErrorMessages[err]);
end

Yukarda yer alan kodları buton üzerine yazınız

Kodlarımız yukarda yer almaktadır arkadaşlar ftp de bulunan dosyalarınızı indirebilmek için hazırlanmış kodlardır ams üzerinde hazır olarak zaten bulunmatadırlar arkadaşlar bu bu sistemin çalışabilmesi için gerekli olan bilgiler ise

1 . FTP adresi
2 .Ftp kullanıcı adınız
3 . Ftp şifresi
4 .FTP de yüklü olan bir dosyanız

Not: Dosyalarınızı masa üstüne indişrebilmeniz için
PHP:
_TempFolder yazan yeri : : :   _DesktopFolder ..  olarak değiştiriniz

Son düzenleme:
Videoda gösterdiğim videoda bulunan butona script seçtikten sonra add action butonuna tıklayarak aşağıda yazılı olan kısmı seçip kodları yapıştırıp gerekli olan bilgileri değiştiriniz

FTPWI.Download

Son düzenleme:
Selam hocam öncelikle bu çalışmanız için ellerinize sağlık teşekkür ederim.

Hocam konu kirliliği olmaması için yeni bir konu açmadım .

hocam ben bir interaktif cd yapacam arkadaşlara göndermek için webde bir datada açtım kullanıcı adı ve şifre şeklinde programa girişte manuel eklediğimiz şifre değilde kullanıcı adı ve şifresini webdeki oluşturulan kullanıcı ad ve şifresiyle açıp diğer sayfalara öyle giriş yapsın istiyorum bu mümkünmüdür hocam mümkünse nasıl ?

Diğer konuda manueli verilmiş çok güzel fakat ben kullanıcı adını ve şifresini veri tabanından alsın istiyorum hocam Allah rızası için yardım edermisin.

Geri
Yukarı