Benjamin Neon Yeni Bir uydu Alıcısı Ve Özellikleri

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Benjamin Neon Yeni Bir uydu Alıcısı Ve Özellikleri

99mic3.jpg

Bu uydu alıcısı serisi iki seri halinde üretilmekte olup bir versiyonu Fta diğer Versiyonu Usb Özelliğine sahiptirler

İşlemcisi Fta :Ali3329C
İşlemcisi Usb :Ali3329E

Fta serisi cihazlar 2mb serial eprom
Usb serisi cihazlar 4 mb serial eprom mevcuttur

Kanal geçişleri seri ve kullanımı kolaydır cihaz kullanıcılarına duyrulur ve bilmek istediğiniz farklı özellikleri varsa detaylı anlatabiliriz

Usb li modellerine uydudan ota yazılım güncelleme harici izlediğiniz yazılımı usb yada usb harddiske kayıt etme özelliğine sahip olup .dvr formatını destekler ve birebir görüntü kalitesine sahiptirler

Usb İle neler yapılabilir
1.yazılım güncelleme yapabilirsiniz ve yaklaşık olarak 15 saniye sürer

2.cihazda yapmış oldugunuz ayarlamaları yedekleyebilirsiniz mesela kanal listesi favori listesi gibi yazılım dumpunu alabilir ve yükleyebilir

3.usb ye yukledıgınız jpeg goruntüleri tv üzerinden izleyebilirsiniz

4.mp3 müzikleri tv yada ses sistemi bağlayarak dinleyebilirsiniz

Daha Vazlasıda mevcut olup seri bir makinedir

teletex yüksek hızda verim sağlamakta ve sayfa geçiş hızı saniyeler hızında geçmektedir

daha neler neler alacak arkadaşlar daha fazlasını kullanarak öğrenebilirler

çoklu silmeden turunda çoklu taşımaya kadar hersey mevcut olup ıstemedıgınız uyduyu tek tuşla silebilirsiniz

Arkadaşlar merhaba ürün çok güzel görünüyor de benjamin eskiden beri ismini duyuyorum ama internette de araştırdım birşey bulamadım. Bu benjamin'in firması kimdir garantisi nedir nasıldır. Garanti belgesi elinde olan varsa taratıp foruma atabilir mi. Almayı düşünüyorum. Yumatu da da var aynı özellikte cihaz.

Son düzenleme:
Arkadaşalar merhaba ürün çok güzel görünüyor de benjamin eskiden beri ismini duyuyorum ama internette de araştırdım birşey bulamadım. Bu benjamin'in firması kimdir garantisi nedir nasıldır. Garanti belgesi elinde olan varsa taratıp foruma atabilir mi. Almayı düşünüyorum. Yumatu da da var aynı özellikte cihaz.
Aşağıdaki öezelliklere sahip olan bu 2 model cihazın fta modeli TAPLİN 9001 PLUS USB Lİ modeli ise TAPLİN 9009 USB İLE aynı olup aynı güncelleme frakansından ota yapmaktadırlar kolay gelsin

Bu uydu alıcısı serisi iki seri halinde üretilmekte olup bir versiyonu Fta diğer Versiyonu Usb Özelliğine sahiptirler

Kanal geçişleri seri ve kullanımı kolaydır cihaz kullanıcılarına duyrulur ve bilmek istediğiniz farklı özellikleri varsa detaylı anlatabiliriz​
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Usb li modellerine uydudan ota yazılım güncelleme harici izlediğiniz yazılımı usb yada usb harddiske kayıt etme özelliğine sahip olup .dvr formatını destekler ve birebir görüntü kalitesine sahiptirler

2.cihazda yapmış oldugunuz ayarlamaları yedekleyebilirsiniz mesela kanal listesi favori listesi gibi yazılım dumpunu alabilir ve yükleyebilir

teletex yüksek hızda verim sağlamakta ve sayfa geçiş hızı saniyeler hızında geçmektedir

çoklu silmeden turunda çoklu taşımaya kadar hersey mevcut olup ıstemedıgınız uyduyu tek tuşla silebilirsiniz

Aşağıdaki öezelliklere sahip olan bu 2 model cihazın fta modeli TAPLİN 9001 PLUS USB Lİ modeli ise TAPLİN 9009 USB İLE aynı olup aynı güncelleme frakansından ota yapmaktadırlar kolay gelsin

Kanal geçişleri seri ve kullanımı kolaydır cihaz kullanıcılarına duyrulur ve bilmek istediğiniz farklı özellikleri varsa detaylı anlatabiliriz​
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hocam teşekkürler bilgi için de bu benjamin'in firması kim, kim getirir, kim satar garantisi kimdir garantili midir. garantisiz midir. kim üretir veya ithal eder. Garanti Belgesi elinde olan varsa bilgileri bi yazabilir mi

Cihazın garanti belgesinde yazar arkadaşım garanti belgesine baktınız mı?

Benjamin NEON usb fta

Merhaba,
Bu cihazı Cihan Elektronik isimli firma üretmekte ve teknik desteğini sağlamaktadır, bu firma Taplin marka cihazlarında üretimini yapmaktadır, Taplin yetkili servisleri benjamin markalı cihazlarada yetkili teknik destek hizmeti vermektedir, firma web sitesi cihanelektronik.net firma ile ilgili bilgileri bu siteden bulabilirsiniz. Ben ise www.sadeceelektronik.com'un satış ve pazarlama sorumlusuyum bu cihaz şuan itibariyle stoklarımızda bulunmakta ve 95 TL fiyat ile satılmaktadır. Saygılar

Geri
Yukarı