Car Radio Code Calculator(Oto Teyp Kodları Arşivi)

uydudoktoru

Tanınmış Üye
Yönetici
Yönetici
code---3.jpg

W paczce znajduje się kilkanaście programów do różnych typów radia ,które generują kody niezbędne do jego aktywacji m.in do:
- Opla - Blaupunkt
- Audi
- VW
- Philips
- Mercedes - Alpine
- BMW
- Volvo
- Citroen
- Ford

Eklentiler

• Car Radio Code Calculator.zip
    2,5 MB · Görüntüleme: 1.203
Son düzenleyen: Moderatör:
selam arkadaş fıat doblo araç aldım teyp kod istiyor kullanım klavuzu yok. yanlış girdim şimdi wait yazısı var. bu programla kodu bulabilirmiyim.

fort tyıp kodu nasıl bulcam

Oto teyp kodları iki şekilde bulunur biri yukardaki programlardan uygun olanı kullanıp yada web den program bularak seri numarasını denemek. Diğer yöntem ise eeprom teypten sökülerek eeprom yazıcı cihaz ike kod okunur program vasıtası ile okunan kod içinde şifre bulunur.

arkadaşlar merhabalar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var benim aracın aküsünü değiştirdim fakat tam kabloyu söktüm teyp kodu aklıma geldi benim teyibin arkasında kod yazıyor ama teybi yerinden sökemiyorum sıkışmış sanırım teyibin seri numarası mevcut ayarlar kısmından aldım yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varmı acaba teşekkür ederim.

seri no:V106543

teyp cd 6000 kare tipten ford focus mk2 2007 model.

arabanın sağ alt torpido gözünü açmak ve kapağının yan kısmında ya da torpidonun içinde üst kısımda yapışık şekilde yazan (KEY CODE:XXXX) radyo koduna ulaşabiliriz. Daha sonra radyomuzu açtıktan sonra 4 haneli bi kısım gelicek ve 1. rakam kaç ise 1 yazılı tuşa o kadar kez basın, 2. rakam kaç ise 2 yazılı tuşa o kadar basın. Diğerleri içinde aynı şekilde devam edin. (Örnek 8657 kodumuz 3. rakamı yazarken 5 kere 3 e basıcaz.) Artık radyonuzu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bunu bir dene bak var mı yok mu oluyor mu?

arabanın sağ alt torpido gözünü açmak ve kapağının yan kısmında ya da torpidonun içinde üst kısımda yapışık şekilde yazan (KEY CODE:XXXX) radyo koduna ulaşabiliriz. Daha sonra radyomuzu açtıktan sonra 4 haneli bi kısım gelicek ve 1. rakam kaç ise 1 yazılı tuşa o kadar kez basın, 2. rakam kaç ise 2 yazılı tuşa o kadar basın. Diğerleri içinde aynı şekilde devam edin. (Örnek 8657 kodumuz 3. rakamı yazarken 5 kere 3 e basıcaz.) Artık radyonuzu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bunu bir dene bak var mı yok mu oluyor mu?

abi ne yazıkki etiket yok etiket olsa zaten hepsini yapacamda malesef etiket sökülmüş önceden.

slm arkadaslar fiat fiorino aracımın teyp kodu kayıp yadımcı olurmusunuz acil servis her seferinde 30 40 tl istiyor bıktırdılar artık
ne yapmam gerekli baska bir çare lutfen
BP Nr 7 647 300 316
fiat nr 735 462 102 0 C843
ondeki kafanın arka alt sol kısmındaki yazılar var bunlar da bi işe yaramadı 8 635 135 054
DC01 ARTI ZF 25725
sağ yanki nolar BP 730076692887
fiat D225 CD TE SB05
7 647 300 316
e1 34501
bu numaralarla bişey ler çözülürmü

Son düzenleme:
Arkadaşlar Proğramı indiremedim bana kod hesaplayıp atabilen olursa çok teşekkür ederim

BLAUPUNKT GMBH
815 7 647 201 360
VWZ1Z2K8039334

VW Radio LOW EU BVX
VW 1K0 035 186 AA
BP-7 647 201 360

MAdein: Portugal

Selam Arkadaşlar,

2007 Punto aracımda teyp kodu lazım benim teyp FA ile başlayan f199 Grundig çıktı, bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

FA 588871352146

merhaba mercedes audio 10 cd için tıkladığımda chiffree diye bişi istiyor. istediği şeye seri numarasını da yazamıyorum. ne yazmam geriyor.

Eklentiler

• chiff.jpg
    chiff.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 24

reset code radio ford TB-9123T​

1647874334969.png
Test edildi.

Eklentiler

• ford ep 2401 model tb-9123t reset.rar
    254 bayt · Görüntüleme: 19
Geri
Yukarı