Desteğinizi çektiniz mi ?

yemzet

Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar, acaba wodex ve taplin ürünlerinden destek çekildi mi? uzun zamanır yeni bir yazılım yada geliştirme, iyileştirme olmadı.

arkadaşım bencede destek kalktı elimde prozeg cihaz olmasına rağmen NEXT marka cihaz aldım uzun süredir destek yok

arkadaşım bencede destek kalktı elimde prozeg cihaz olmasına rağmen NEXT marka cihaz aldım uzun süredir destek yok

firmanın başka bir adrese taşınması ister istemez bazı eksiklikleri ortaya çıkarda beklemekten başka bir çare yok arkadaşlar destek gelecek gelmesine biraz zaman alacak

arkadaşı taplin üreticisi olan cihansat elektronikİSTANBUL/MALTEPE DEKİ ADRESİNDEN İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ne taşınmıştır daha öncede formlarda yazılmıştı bazı aksaklıklar oldu fakat teknik ve hertürlü destek sorunsuz olarak devam etmektedir .Yazılıma gelince herhangi bir sorun çıkmamıştır yazılımlarda tek hellasat gitmiştir oda kısa süre içinde olmuştur taplin ve wodex gibi hiçbir markada hellasatı açmamaktadır lütfen yanlış bilgilerle bilgilendirme yapmayalım

daha önceki yazılımlarda 500 gb samsung hdd yi bağladıgım zaman sorunsuz olarak kayıt edebiliyordum. ama en son 1 sene önce verilen yazılımda ne zaman kayıt butonuna bassam cihaz kapanıp açılıyor ve kayıt etmek istediğimde bu durum durmaksızın tekrarlıyor. önceki yazlımlarda böyle bir sorunum yoktu.

fabrika taşındı iyi güzel hoş ama 1 sene boyunca yazılım desteğinin verilmemesi de ister istemez akılda soru işaretleri bırakıyor.

son kullandıgınız yazılım platforum 2 yazılımıdır platform1 yazılımı kullanabilirsiniz forumda yazılımlar mevcuttur

p1 kullandıgımızdada ps kaydı yapamıcaz :((
son çıkan yazılımları tek tek denicem, hangisinde ses çubugu kalınsa ve hdd tanıyıp sorun cıkarmazsa onu kullancam, kanal listeminde yedegini almıstım, onu yuklucem, kendi çapımda bi karma yapacam, başkaca da çare yok

daha önceden sağlam çalışan yazılımı bulmanız gerekiyor bir çok yazılım var hangisi olabileceğine dair bir yönlendirme yapmak zor fakat yazılım modifiye edilebilirmi ona bakacağım olursa forumdan paylaşırız.

Geri
Yukarı