güncelleme

canavar1981

Üye
Kayıtlı Üye
taplin cihazlara yeni bir günceleme geldiğinde neden forumda görünmüyor mesela ben bugün taplin 9000 fta plus cihaza yeni uydudan günceleme yaptım menüsü falan değişti güzel bir değişiklik olmuş bunu daha önceden neden foruma yazmıyorsunuz mesela hangi kanallların eklendiğini falan yazsanız daha iyi olur diye düşünüyorum bölümlerinde belirtirseniz güzel olacak daha verimli bir paylaşımvermiş olursunuz bilgi tşkler.

taplin cihazlara yeni bir günceleme geldiğinde neden forumda görünmüyor mesela ben bugün taplin 9000 fta plus cihaza yeni uydudan günceleme yaptım menüsü falan değişti güzel bir değişiklik olmuş bunu daha önceden neden foruma yazmıyorsunuz mesela hangi kanallların eklendiğini falan yazsanız daha iyi olur diye düşünüyorum bölümlerinde belirtirseniz güzel olacak daha verimli bir paylaşımvermiş olursunuz bilgi tşkler.

http://www.uydudoktoru.com/cihansat...bilgileri-bu-baslik-altinda-paylasalim-6.html

burda konu hakkında bilgiler mevcuttur v0359 hakkında bilgi verilmemesinin sebebi ise bu yazılım ota sistemine daha önceden gönderilmesine rağmen sistemdeki ethernet aksaklığı yüzünden ota sistemine geç eklendi geç eklendiğiden bilgi verilmedi.

valla bilmiyorum benim görüşüm buydu yazılımda nelerin olduğunu falan nelerin değiştiğini yada değişeceğini yazsanız daha iyi olur diye düşünüyorum benim gibi binlercer kişide bunu düşünüyorlardır eminim tşkler.

Geri
Yukarı