Hiremco X3 Turbo HD newcamd Kart Paylaşımı İLE YAYINLARI izlemek

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
URL:HOST: DNS NAME
SUNUCU PORTU :
KULLANICI :
ŞİFRENİZ :
DESK€Y : 0102030405060708091011121314 (şimdilik sabittir)

Son düzenleme:
kolay gelsin güçlüsat ustam.bende fx turbo var,güncelleme yapıp fab. ayarlarına döndüm ama actığı kanalları acmıyor.aca f.ayarlarına dönünce server silinirmi?

Son düzenleme:
olabilir ağ bağlantılarından server bilgilerini kontrol ediniz eğer silinmemişse bağlantı kurmasını sağlayabilirsiniz.

sanırım silinmiş ustam server.aldığım yerle görüştüm kargoyla gönder yükleyelim dediler.merak ettiğim uzaktan yardımla yüklenemiyormu server?yada bilgilerini bana gönderseler elle yüklenemiyormu?kolay gelsin saygılar.

yüklenir hatta usb bellek ile yüklenmeside gerekiyor belki elindeki cihazın versiyonun olmayabilir belkide vardır tam emin değilim elle yükleme imkanın her zaman vardır serveri nerden aldıysanız onunla görüşünüz bilgilerinizi isteyiniz

Hiremco FX Turbo hd cihacızın versiyonu ustam.teşekkür ederim aydınlattığınız icin.

---------- Sonra gönderilen 07-12-2010 Saat 16:06 ---------- İlk önce gönderilen 25-11-2010 Saat 21:52 ----------

Hayırlı işler bol kazançlar güçlüsat ustam.Hiremco fx hd turbo,da usb,le yazılım yükleme nasıl oluyor?çihazın bilgilerini leptopa nasıl yedeklerim?bu yedeklemede server bilgileride yedeklenirmi?ihtiyac halinde bu bilgileri nasıl leptoptan cihaza nasıl yükleyeceğim?cihazın bilgilerini flaş belleği cihaza takarakta yükleye bilirmiyim evetse nasıl olacak?acemi bir kullanıcı olarak sizlerin değerli bilgi ve görüşlerinizi paylaşırmısınız?saygı sevgiler.

Hem bilgisayarınızdan usb dönüştürücü (usb to rs232) kullanarak istediklerinizi yapabilirsiniz hemde usb ile yanlız tam emin değilim fakat server bilgilerini aktaramayabilir onun haricinde aldığınız tüm yedekleri yeni yazılım yükleyerek yüklediğiniz yeni yazılım üzerine aldığınız yedekteki kanal listelerini yükleyebilirsiniz.

Hem bilgisayarınızdan usb dönüştürücü (usb to rs232) kullanarak istediklerinizi yapabilirsiniz hemde usb ile yanlız tam emin değilim fakat server bilgilerini aktaramayabilir onun haricinde aldığınız tüm yedekleri yeni yazılım yükleyerek yüklediğiniz yeni yazılım üzerine aldığınız yedekteki kanal listelerini yükleyebilirsiniz.

ustam teşekkürlerde nasıl yapacağım hakkında da bilginizi paylaşsanızda benim gibi ihtiyac duyan arkadaşlarda belki faydalanır.ben usb,le makinaya bağlanacağım oan cihaz acıkmı olacak ve cihazdaki hangi dosyayı pc,ye atacağız?attığımız bu dosyayı geri nasıl yükleyeceğiz?kolay gelsin saygılar.

Bilgisayardan yazılım yükleme talimatını ekteki linten resimli olarak bakabilirsiniz .Yazalım bilgisayarınıza almak içim ise aynı program ile ilk resimde upgrade yazan yeri dump file seçmeniz lazım bilgisayar ile yazılım yüklerken ve alırken önce cihaz kapalı olmalıdır.yükleyiciden gerekli işlemleri tamamladıktan sonra cihaza elektrik verilir. http://www.uydudoktoru.com/taplin-h...s232-ile-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.html linki inceleyiniz.

Kanal listesi ile ilgili link burada mevcuttur. http://www.uydudoktoru.com/taplin-h...ara-kanal-listesi-nasil-yuklenir-videolu.html usb ile ilgili bilgiler daha sonra anlatılacaktır.resimli veya videolu açıklamalarını bakıyorum.

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.cihazın fx turbo,dump dosyasından server bilgilerini görebilmem,dump dosyasını hangi programla acmam lağzım?en azından mümkünmü?görüşlerinizi bekliyor saygı sevgilerimi sunuyorum.

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.cihazın fx turbo,dump dosyasından server bilgilerini görebilmem,dump dosyasını hangi programla acmam lağzım?en azından mümkünmü?görüşlerinizi bekliyor saygı sevgilerimi sunuyorum.

dump içerisinden server bilgilerini göremezsiniz arkadaşım

yahu arkadaşlar fx hd turboya elle yada pc bağlantısı ile server yükleyemiyormuyuz biz bu cihaza
Eğer oluyorsa bir yol gösteren olursa sevinirim

usb üzerinden yüklenmesi lazım arkadaşım

---------- Sonra gönderilen 26-06-2011 Saat 08:16 ---------- İlk önce gönderilen 16-02-2011 Saat 15:41 ----------

Cihaza usb ile yüklenen dump dosyasının içini görebilecek bir program yok arkadaşım server bilgilerini içerisinde görmeniz biraz zor.

Geri
Yukarı