nextwave ye-10000xfta yazılım yüklemesi yapılamaması

• Konuyu başlatan mylifese
  • Başlangıç Tarihi
M

mylifese

Guest
besleme kart üzerindeki
yazılı değer 3,3v ölçülen değer 3,27v
yazılı değer ucc ölçülen değer 4,95v
yazılı değer 12v ölçülen değer 13,74v
yazılı değer 30 ölçülen değer 32,7v
yazılı değer 21 ölçülen değer 25,12v
besleme katındaki kondansatörler kontrol edildi. Nextwave ye-10000xfta yazılımı yükleyemdim. haberleşme sağlanmıyor.yardımcı olursanız sevinirim.menü çalışıyor.sinyal yok

YAZILIM YÜKLEME PC de yüklediğiniz tool programı Upgrade.exe yi çalıştırın. “Setup Comm” tuşuna basılmasıyla Upgrade menu de port seçenekleri olan bir pencere çıkar, PC de hangi port kullanılacaksa o portu işaretleyin. Cihaz ve bilgisayar arasındaki bağlantı kurulmuştur. Port doğru seçilmişse, ana menude o anda cihazda geçerli olan yazılım versiyonu görülecektir. Yazılım güncellemek istiyorsanız “Upgrade Software” tuşuna basın Açılan pencereden cihazınıza uygun yazılımı seçiniz. Aç'ı (open ) tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlamıştır. cihazın ön panelin de goot yazısı çıkınca yükleme işlemi tamam

Besleme arızalı değil arkadaşım sorununuz başka bir yerden kaynaklanıyordur. LNB voltajları çıkıyor mu?

Son düzenleme:
Fabrika ayarlarına geri döndürdüm. Kanal taraması yaptırdım. Tv kanaları geldi.ancak yazılım atamadım. Connectıon error hatası veriyor.akanal görüntü kalitesi kötü sanki kanalar belediye yayını gibi karıncalı gösteriyor. Neden

Geri
Yukarı