osmanke Cccam,iptv free paylaşımlar

NEWCAMD FREE FULL PACKAGE :

Host: cardsharing-sat.freeddns.org

Key: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

Port: 26401 - 26402 - 26403 - 26404 - 26405 - 26406 - 26407 - 26408 - 26409 - 26410

26411 - 26412 - 26413 - 26414 - 26415 - 26416 - 26417 - 26418 - 26419 - 26420

26421 - 26422 - 26423 - 26424 - 26425 - 26426 - 26427 - 26428 - 26429 - 26430

26431 - 26432 - 26433 - 26434 - 26435 - 26436 - 26437 - 26438 - 26439 - 26440

26441 - 26442 - 26443 - 26444 - 26445 - 26446 - 26447 - 26448 - 26449 - 26450

26451 - 26452 - 26453 - 26454 - 26455

User: Seller-N1 ============== Seller-N50

Pass: cardsharing-sat.com
FREE SERVER MGCAMD FULL HD

N: cardsharing-sat.freeddns.org 34000 User www.cardsharing-sat.com 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

MGUSER: Seller-MG1 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG2 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG3 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG4 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG5 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG6 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG7 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG8 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG9 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG10 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG11 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG12 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG13 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG14 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG15 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG16 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG17 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG18 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG19 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG20 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG21 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG22 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG23 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG24 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG25 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG26 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG27 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG28 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG29 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG30 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG31 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG32 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG33 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG34 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG35 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG36 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG37 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG38 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG39 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG40 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG41 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG42 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG43 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG44 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG45 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG46 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG47 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG48 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG49 cardsharing-sat.com
MGUSER: Seller-MG50 cardsharing-sat.com

iyi seyirler

Eklentiler

• mac linkler.txt
    16 KB · Görüntüleme: 7
  • xtream codes.txt
    3,1 KB · Görüntüleme: 10
samsunglarda kendi uygulamalarında biraz sıkıntılı bunun için youtube.de kapsamlı videolar var bunlardan bir kaçı buraya atıyorum iyi seyirler,

SAMSUNG SMART TV YE IP TV YÜKLEME NASIL OLUR KISA ANLATIM SADECE 2.35 SN 2019​

Akıllı Smart Televizyonlara İPTV Kurulumu İPTV Paket Ekleme #smartiptv #iptv

bunlar smart tv uygulamalarına yükleniyor mu...
yani şu linkten buraya ''https://siptv.app/mylist/'' yapıştırınca oluyor mu..
Sadece iptv olanları tarayıcınızdan indirip dosya halinde o link,den tv,nize atabilirsiniz youtube,de nasıl yapılması ile ilgili videosu mevcut iyi seyirler
bunun tr olanıda vardı ama sanırım kaldırılmış siz tv,nizi tr,ye çevirerek ne olduğunu anlayabilirsiniz .

SSIPTV TUTORIAL​

Son düzenleme:

SS IPTV HAKKINDA​

Basit kullanışlı en popüler Akıllı TV uygulamalarından biridir. SS IPTV, kullanıcılarına IPTV görüntüleme imkanı sağlayan LG Smart World’ün ilk uygulaması oldu. Bu uygulama LG Smart TV Apps Yarışması 2012 jürisi tarafından derecelendirildi ve ana aday ödülünü aldı.
SS IPTV bir çok Smart Tv modelinde çalışan bir uygulamadır. LG, Sony, Philips, Vestel, Arçelik, Sharp gibi daha ismini yazamadığımız bir çok tv de çalışır ve ücretsiz bir uygulamadır

ssipt.png

ssiptv17.jpg

SS IPTV KURULUMU (Resimli anlatım)​

Smart Tv uygulama marketinden girip arama yaptırıyoruz, Resimdeki gibi uygulamamız arama sonucunda çıkıyor ve çalıştırıyoruz. Kurulum yapmamız için programdan şifre oluşturmamız gerekiyor (Get Code) Open Tv’ nin olduğu ekrandan settings’e giriyoruz. Get Code butonuna gelip OK Tuşuna basıyoruz ve bize bir şifre veriyor.
Bizde hesabınız mevcutsa hesabınıza giriş yapıp direk ss iptv den aldığınız kodu gerekli alana yazıp yükle butonuna basmanız yeterli. Yazılım uzmanlarımız sizin için en basit şekilde yükleme geliştirdi.
– Program mac adresi ile çalısmaz

ssiptv18.jpg

ssiptv19.jpg

ssiptv20.jpg

SS IPTV Editor sayfasından devam ediyoruz​

Smart tv’de yapacaklarımız şimdilik bukadar. SS IPTV’nin bize verdiği get code kodunu not alıyoruz ve http://ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gidiyoruz ADD DEVICE kısmının yanıdaki kutucuğa Get Code kodumuzu giriyoruz
Burada da sık yapılan yanlışlardan biri m3u url ile iligli size verdiğmiz m3u url yaklışık aşağıdakine benzer. Sadece bir kısmı değil komple kopyalanacak.http://vizyondnsip.net:8080/get.php?username=derfDES345&password=TRFVCDFSE345&type=m3u_plus&output=ts
ssiptv16.jpg

ssiptv131.jpg

SS IPTV kurulumun en önemli Kısmı​

Yukarıdaki resimde önce External Playlist e Sonra ADD ITEM Kısmına tıklayacağız ve Edit item adında bir pencere açılacak. Burada Display Name kısmına VizyonTech yazacağız. Source kısmına ise size yolladığımız m3u url linkinizi yapıştıracaksınız.
Herşey buraya kadar tamama ise OK Tuşuna basıyoruz.girdiğimiz bilgilerin göründüğü bir ekran gelecek SAVE Butonuna tıklıyoruz ve kaydediyoruz.
Hepsi bukadar DISCONNECT Kısmı ile çıkış yapmamız gerekiyor aksi halde oturum açık kalacaktır.
ssiptv14.jpg

ssiptv151.jpg

ssiptv22.jpg

ssiptv21.jpg

Neredeyse Bitti​

Editörde işimiz bitti sıra geldi izleme kısmına, Programda komple çıkış yapıyoruz veya SS IPTV Ana ekranına geldiğinizde sağ üstteki yenileme işaretine (Başlıktaki ) tıkladığımızda vizyonTech Adı ile bir kutucuk çıkacak resimdeki gibi ona tıklıyoruz ve kanal listemizdeki kategori grupları çıkıyor tıklayıp istediğimiz kanalı izliyoruz.
Zor gibi görüne bilir fakat ögrendiğinizde gerçekten 30 sn içinde kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Bu sistemi kurmaya çalıştım iptv menüsünde tech isimli başlık göründü ama kanal bulunamadı yazıyor. Yani bu ücretli mi beleş mi yada nasıl kurmam gerekli bilemedim.

Bu sistemi kurmaya çalıştım iptv menüsünde tech isimli başlık göründü ama kanal bulunamadı yazıyor. Yani bu ücretli mi beleş mi yada nasıl kurmam gerekli bilemedim.
bilgin şöyle,ki uygulama beleş yani ücretsiz ama yüklediğin yada yükleyeceğin iptv çalışan iptv olması gerekli benim yada bir başka yerden bulduğun iptv,ler free olanları genelde bir süre çalışıp sonra kapanırlar yani sen sürekli kanallar açık kalsın istiyorsan bunları ücretli olarak satanlar var genelde 6 ay ile 1 yıllık server şeklinde satılır ben satışını yapmıyorum bu işlerle ilgilendiğim için bunların proğramları var onlarda combo,dns ve config olarak taratılır ve bu free iptv,ler elde edilir bunların nasıl yapıldığına dair eğitici bir sürü forum ve youtube videoları var uğraşması biraz meşakatli bir iş sen zaten tv,ne atmışsın dosyayı ama süresi bittiği için muhtemelen kapalı veya sinyal yok yazıyordur mesela sadece ulusal kanalların kodlarını verenler var dosya halinde onları yükler seyredebilirsin ama dersen,ki ben hepsini seyredeyim maçları,filimleri vs o zaman mutlaka ücretli server almalısın aldığın bir çok yer,de gerek tv gerekse uydu ve androd cihazlara kurulumu,nu yapıyor yada yardımcı oluyorlar nasıl yapacağın hakkında bilgine.

bilgin şöyle,ki uygulama beleş yani ücretsiz ama yüklediğin yada yükleyeceğin iptv çalışan iptv olması gerekli benim yada bir başka yerden bulduğun iptv,ler free olanları genelde bir süre çalışıp sonra kapanırlar yani sen sürekli kanallar açık kalsın istiyorsan bunları ücretli olarak satanlar var genelde 6 ay ile 1 yıllık server şeklinde satılır ben satışını yapmıyorum bu işlerle ilgilendiğim için bunların proğramları var onlarda combo,dns ve config olarak taratılır ve bu free iptv,ler elde edilir bunların nasıl yapıldığına dair eğitici bir sürü forum ve youtube videoları var uğraşması biraz meşakatli bir iş sen zaten tv,ne atmışsın dosyayı ama süresi bittiği için muhtemelen kapalı veya sinyal yok yazıyordur mesela sadece ulusal kanalların kodlarını verenler var dosya halinde onları yükler seyredebilirsin ama dersen,ki ben hepsini seyredeyim maçları,filimleri vs o zaman mutlaka ücretli server almalısın aldığın bir çok yer,de gerek tv gerekse uydu ve androd cihazlara kurulumu,nu yapıyor yada yardımcı oluyorlar nasıl yapacağın hakkında bilgine.
Gayet açıklayıcı ve bilgili anlatımın için teşekkürler. Uğraşmak isterim ama bu ara o kadar müsait değilim. Yinede yardım ve bilgi için teşekkürler.

Geri
Yukarı