Proteus Professional Full Tüm seriler Bu başlıkta

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Proteus Professional 2017 Full 8.6 Build 23525 sp2 İndir

Proteus Full Pro Design Suite
, bu program elektronikçiler,ve elektronik okuyanların vazgeçilmez progragramlarından biridir,
çalışmalarınızı bu program ile rahatça yapabileceksiniz, devre çizimi devre analizi arese aktarılma gibi bir çok şeyi öğreneceksiniz.

Boyut:177-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

Proteus

(((Alternatif)))

Proteus

Son düzenleme:
Proteus Professional v8.6.23669 Sp3

Proteus Professional programı yeni adıyla Proteus Design Suite Elektronikçiler, Elektronik okuyanların vazgeçilmez programlarından birisidir. Kurulum anlatımını dosyanın içine ekledim okuyarak tam sürüm yapıp kullanırsınız. Proteus programı İsis şema çizim, Ares baskı devre çizimleri yapabilir.

Proteus Professional alt programları olmak üzere iki modülden oluşur. İsiste elektronik devre çizim işlemini gerçekleştirirken, bunun yanında devrenin analizi de yapılabilmektedir. İsiste çizilmiş olan bu devre aynı zamanda arese aktarılmak suretiyle çizimleri otomatik olarak baskı devre çizimi gerçekleştirilir.

Proteus ile yapmış olduğunuz devreyi çalıştırabilir malzeme almaya lehim yapmaya gerek kalmadan her türlü devre dizaynı yapabilirsiniz. Ayrıca baskılı devre çizimini de yapılabiliyor her şey sizin hayal gücünüze bağlı.

Son düzenleme:
Proteus Professional v8.7.25561 Sp3

Proteus Professional Full İndir

Proteus Professional programı yeni adıyla Proteus Design Suite Elektronikçiler, Elektronik okuyanların vazgeçilmez programlarından birisidir. Kurulum anlatımını dosyanın içine ekledim okuyarak tam sürüm yapıp kullanırsınız. Proteus programı İsis şema çizim, Ares baskı devre çizimleri yapabilir.

Proteus Professional alt programları olmak üzere iki modülden oluşur. İsiste elektronik devre çizim işlemini gerçekleştirirken, bunun yanında devrenin analizi de yapılabilmektedir. İsiste çizilmiş olan bu devre aynı zamanda arese aktarılmak suretiyle çizimleri otomatik olarak baskı devre çizimi gerçekleştirilir

Proteus ile yapmış olduğunuz devreyi çalıştırabilir malzeme almaya lehim yapmaya gerek kalmadan her türlü devre dizaynı yapabilirsiniz. Ayrıca baskılı devre çizimini de yapılabiliyor her şey sizin hayal gücünüze bağlı.

https://cloud.mail.ru/public/DYK5/VS5c5pCAE

Son düzenleme:
Proteus Professional 2018 İndir – Full (SP1) Son Sürüm

Proteus Professional Design Suite v2018.8.8 Build 27031 (SP1), CAD
işlemli bu yazılım sayesinde PCB tasarım modüllü elektrik tabanlı çalışmalarınızı rahatlıkla yapabileceksiniz. Görünüm özelliği biraz karışık olsada kullanımı bir iki denemeden sonra kolaylaşıyor. Güncel sürüm özellikleriyle beraber çalışmalarınızı yaparken çeşitli araçları kullanabilecek ve devre gibi elektrik akışını ayarlayabileceksiniz. Genellikle elektronikçiler için vazgçilmez bir program olan Proteus Pro Design Suite deneyimlerinizi artırarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/162bzAy_1c9yUsATN-mMes-mixVn6-rDL/view

Son düzenleme:
Proteus'a çok fazla hakim değilim fakat biraz uğraşmak istiyorum. Bu sebepten dolayı gözlemlediğim sorunlar şu ki bir devre elemanı arattığım zaman 2009 veya 2013 tarihinde ki eklenen elemanlar çıkıyor ve istediğim parçayı bulmakta güçlük çekiyorum. Zar zor bir şekilde tamamlıyorum şema olarak çıkartıyorum ve buraya kadar bir sorun yok. Sonra ares kısmından baskı devre hazırlıyayım diyorum auto placer yapıyorum devre elemanlarım eksik olarak geliyor ki neyse manuel olarak tamamlıyorum. Bu sefer de Auto router sekmesine tıkladığım zaman da FAİLED TO LOAD LAYOUT hatası alıyorum. Yani ben mi birşeyleri eksik yapıyorum yada proğram da mı var bilmiyorum. Bu konuda ki sorunları toplarlayacak olursam; devre elemanları çok eski ve çizim de eksik parçalar çıkıyor ares kısmında aynı zaman da otomatik çizimde hata alıyorum. Sizlerden bu konuda yardım istiyorum. Teşekkürler...

Geri
Yukarı