Taplin 900 FTA Otasız Flash Dump Dsyası Aranıyor

ucanvekacan

Gold Member

Arkadşalar Elime Flash Bzuk Taplin Geldi Elinde olan Varsa Verirse Sevinirim Araştırıyorum Bulursam Buradan Paylaşacagım

Arkadşalar Elime Flash Bzuk Taplin Geldi Elinde olan Varsa Verirse Sevinirim Araştırıyorum Bulursam Buradan Paylaşacagım

Taplin 9000fta ali chip 3329B1 flash dump dosyası ektedir Plus serisi değildir arkadaşım eğer plus serisi isterseniz forumda mevcuttur

Eklentiler

• Taplin3329b1 fta m29w160et.zip
    648,5 KB · Görüntüleme: 61
mrb
bendeki cihazdada ALİ chip 3329b1 ve m29w160 et flash var ancak ön panelde 9000FTA PLUS yazıyor.
yukarıdaki flash dump yüklesem cihaza uygunmudur
uymaz derseniz site içinde PLUS 9000FTA .içinde 2ad dump dosyası var hangisini yüklemeliyim yanlarında yazan numaralar bendeki boarda yazmıyor hangisini yükleceğimi bilemiyorum
yardımlarınızı bekliyorum

saygılar

Son düzenleme:
mrb
bendeki cihazdada ALİ chip 3329b1 ve m29w160 et flash var ancak ön panelde 9000FTA PLUS yazıyor.
yukarıdaki flash dump yüklesem cihaza uygunmudur
uymaz derseniz site içinde PLUS 9000FTA .içinde 2ad dump dosyası var hangisini yüklemeliyim yanlarında yazan numaralar bendeki boarda yazmıyor hangisini yükleceğimi bilemiyorum
yardımlarınızı bekliyorum

saygılar

ALİ chip 3329b1 ve m29w160 et flash olan cihazlar plus serisi değillerdir.dosya ektedir

Eklentiler

• cihan(3329b)_Dump..zip
    692,5 KB · Görüntüleme: 26
ALİ chip 3329b1 ve m29w160 et flash olan cihazlar plus serisi değillerdir.dosya ektedir

sayın modelatorüm
dosyayı indirdim yanlız uzantısı ABS görünüyor proflash makinasının yazabilmesi için dosya uzantısı BİN olması gerekiyor göndermiş olduğunuz dosyanın ABS uzantısını BİN olarak değiştirip flash a yazdırsam cihaz çalışırmı
kolay gelsin

Geri
Yukarı