Taplin HD 9999 SÜPER PLUS Çok Yakında Piyasalarda

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Taplin HD 9999 SÜPER PLUS Çok Yakında Piyasalarda olacak arkadaşlar cihaz tanıtımı ve diğer özelliklerini daha geniş ve resimli olarak bu başlık altından aktaracağım arkadaşlar.

Hem HD hemde SD yayınları alabilme özelliğine sahip
Kart yuvası
modül girişi
Ethernet
Ethernet ile yazılım güncelleme
Full HD özelliği ve HDMİ çıkışı
5000 tv ve radyo kanalı hafızaya alabilir
USB
USB de video oynatabilme(mpeg)

Bunlar belli başlı bir kaç özelliği

Ali chipset 3602 işlemci kullanılmakta ve Teknik özellikleri

LNB und Tuner-Eingang
F-Buchse IEC 169-24
Eingangsfrequenzbereich 950 MHz ~ 2150 MHz

Eingangspegelbereich -65 dBm bis -25 dBm
LNB-Versorgungsstrom 13/18 V, max. 400 mA
LNB-Steuersignal 22 kHz, 0/12 V
DiSEqC-Steuerung volle DiSEq-Unterstützung
Systemressourcen
İşlemci saat frekansı Prozessor 333 MHz
SDRAM 2PCS 32x16Mbit/64Mbyte DDRs

FLASH 1PC 16MBit/2MByte
Video-Dekoder
(Videoformat) 1920 x 1080; 1280 x 720; 720 x 480
4:3, 16:9
Güç Tüketimi
max. 30 W
Standby Durumunda 1 W
Besleme gerilimi aralığı 175 - 250 V ~, 50/60 Hz

Kullanım Klavuzu Linktedir..

HD9999_Süper_Plus_kullanım_klavuzu_türkçe_uydudoktoru.zip

Ön Panel Resimleri aşağıdaki linte yer almaktadır

Taplin_HD_9999_SÜPER_PLUS_resimleri_uydudoktoru.zip

taplinhd.jpg

img0521ty.jpg

taplinhdmainboard.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
kusura bakmayın ama fiyatı bunun uygun olmayacaksa bence alınmayacak bir cıhaza benziyor.katı kapasitör bile yok hd yayın gıbı yuksek tanımlı yayınlarda cıhaz işlemcısı parçaları ısınmaya mahruz kalackatır ve newcam gıbı serverla bırlıkte özellikle kilitlenme yaşanabilir bu bir tahmindir ciddiye almayınız.sadec efikrimi söyledim oysaki taplinden kendisine yakışacak bir cihaz bekliyorduk.bakalım fiyatı ne olacak...ilk alan ben olacam...

cihaz uzun süredir hem test ediliyor hermde piyasada belli bir oranda satıldı fakat pazarlama maksatlı değil test maksatlı dağıtıldı herhangi bir sorun yok yazılımsal olarak bazı eksikleri olabilir biz bu eksikleri en kısa sürede tamamlayacağız ve hem ethernet ,hem usb,hemde rs232 den yazılımını güncelleyebileceksiniz.

TEST edilen cihazlar müşteri yada bayilere geçici olarak verilmediler bu cihazların satişi yapıldı.İsterseniz gönderebiliriz asıl üretim bu hafta içi gerçekleşecek ve tüm kullanıcılarımıza bayilerimzden ulaşacaktır.bu HD olarak ilk cihazımız devamı gelecektir.sahadan gelen tepkiler ve talepler üzerine gereken yazılım ve destek verilecektir.

Hello,

sorry but i am from germany so i have to ask in English. Has anybody the Dump of this STB? Original Frimware..

Best Regards

gelelim meşhur kımsenın aklına gelmeyen mübarek soruya taplin hd cihazı varsayalım kullanıyorum.ücretsiz veya ücretli bir hd kanalda goruntuyu ekrandan nasıl seyredecez nasıl derken full hd olmayan vestel 82 ekran tuplu tv ye scart bağlantısıyla aktarılan görüntüyü nasıl seyredecez sonuçta hd kanalın yayını hd olarakmı tv ye aktaracak yoksa encodemı yapılacak cıhaz uzerinde

HD cihazlardan hd görüntüsü alabilmenin tek yolu HDMİ kablo kullanarak gerçekleşir.Scart üzerinde hd görüntü verilemez bu tüm HD cihazlar için geçerlidir.Fakat scartan kaliteli bir görüntü yinede alabilirsiniz

Arkadaşlar test için cccam yazılımı gelmiştir.daha forumu sunmadım en kısa sürede sizlerinde test etmeniz için foruma ekleyeceğim.

---------- Sonra gönderilen Saat 14:58 ---------- İlk önce gönderilen Saat 14:56 ----------

Hello,

sorry but i am from germany so i have to ask in English. Has anybody the Dump of this STB? Original Frimware..

Best Regards

http://www.uydudoktoru.com/taplin-hd9999-super-plus/

You can find the link software

cccam yazılımı testi ???

Merhaba hocam. Bende de HD 9999 serisinden bir tane var. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Ama cihaz çok donma ve kesikliklere uğruyor bu arada da bazen kendi kendine resartlıyor. Bu arada cccam yayını kullanıyorum. Bu testler acaba ne aşamada ne zamna bu cihazı biz tam randımanı il ekullanacabileceğiz.

Aydınlatırsanız sveinirim. tsklerr.

Merhaba hocam. Bende de HD 9999 serisinden bir tane var. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Ama cihaz çok donma ve kesikliklere uğruyor bu arada da bazen kendi kendine resartlıyor. Bu arada cccam yayını kullanıyorum. Bu testler acaba ne aşamada ne zamna bu cihazı biz tam randımanı il ekullanacabileceğiz.

Aydınlatırsanız sveinirim. tsklerr.

aldığınız serverin portu 12000 ise sorun yok arkadaşım diğer portlarda donma kilitlenemeler oluyor

bu özellik varmı gercekten başak yerlerdeki özelliklerine baktım böyle bir şey yazmıyor

bu özellik varmı gercekten başak yerlerdeki özelliklerine baktım böyle bir şey yazmıyor

menüde usb yi takınca mediapleyer çıkıyor dikkatinizi çekmemiş özellik mevcut ve ayrıca resimlerinizi oynatabilir hatta mp3 dinleyebilirsiniz

Geri
Yukarı