Taplin Twin - Digibox Twin - Baff Twin Ve Dİğer Uydudan Share Cihazların Ve Çözümleri Yazılımları Bu

ok ustam birde bu 53 dereceyi başka uydularla beraber dıseqe bağlasak olurmu bağımsız gelmesi şartmı

Eutelsat W6 @ 21.6° East

11617 V 27500 Key DATA
11530 V 2857 Alrai Tv
11527 V 2857 Afak Tv

Bu uyduda sorun mu var acaba bir türlü yayın bulamadım aktif frekans hangisi acaba

1. mesaj güncellendi

Yukardaki resimdeki gibi basit bir sistemde kullanabilirsiniz bu sistem çok basittir mevcut rs232 kablonuzdan uçları açık şekilde
5------------ Şase
3------------
2------------ Kablolarını çıkartınız 5.nolu bacaktan gelen kabloyu twin kart sasesine tuner üzerinede olabilir lehimleyiniz ve diğer 3 ve 2 nolu kabloları twin uzerındekı kabloları sokerek yerlerıne lehımleyınız yazılım yukleme başlamazsa yerlerını degıstırınız yukleme baslayacaktır bu kabloyı kullanınca ne besleme nede ana kart ayarmanıza gerek yoktur

mrb benim elimde taplin twin 2/3 adet cihazı yükledim sorunsuz yalnız cihazımın birisi yüklemeye başlamıyor

yazılım atmayı denediğimde twin kısmınada atamıyorum normal cihaz kısımınada başlamıyor kablolarımı diğer cihazlarda denedim başka pc denedim ama sonuç yok twine atarken kablo lehimleyerekte diğer tarafdan cihazı acarakta denedim

"express-am22 @ 53° east "

10969 v 24200 key data
11044 v 44950 world music channel-muz tv
10974 v 8150 samarskoe tv

eutelsat w6 @ 21.6° east

11617 v 27500 key data
11530 v 2857 alrai tv
11527 v 2857 afak tv

21.5 derece keyleri

7f 7e db 52 1e 14 13 7f
68 7e 7f df eb 7d bb 29

12 12 c5 3f 73 79 7e 12 ------------- aktif keyler
05 13 12 b2 86 10 d6 44 -------------aktif keyler

[sıze=5]--------------------------------------[/sıze]
taplin 8100-8800ci-9900cxci-skywalker 21.6 derece share yazılımları için yazının üzerine tıklayınız
[sıze=5]--------------------------------------[/sıze]
[sıze=5][sıze=2]http://www.uydudoktoru.com/digibox-...6-53-derece-yazilimi-01072009-a.html#post1183[/sıze][/sıze][sıze=5]
[/sıze][sıze=5]--------------------------------------[/sıze]
[sıze=5][ımg]http://uydudoktoru.com/resimler/sharecable.jpg[/ımg][/sıze]
[sıze=5]
[sıze=5]yukardaki resimdeki gibi basit bir sistemde kullanabilirsiniz bu sistem çok basittir mevcut rs232 kablonuzdan uçları açık şekilde[/sıze]
[sıze=5]5------------ şase[/sıze]
[sıze=5]3------------[/sıze]
[sıze=5]2------------ kablolarını çıkartınız 5.nolu bacaktan gelen kabloyu twin kart sasesine tuner üzerinede olabilir lehimleyiniz ve diğer 3 ve 2 nolu kabloları twin uzerındekı kabloları sokerek yerlerıne lehımleyınız yazılım yukleme başlamazsa yerlerını degıstırınız yukleme baslayacaktır bu kabloyı kullanınca ne besleme nede ana kart ayarmanıza gerek yoktur [/sıze]

[/sıze]

paylaşım için teşekkürler

arkadaşlar 18000 fta plus cihaza nasıl yazılım yükleyeceğiz büyük tuner cihazın kendisi kücük tuner twin yapanmı oluyor bunlara ayrı ayrı mı yazılım atıcağız

sadece twin karta yazılım yüklenecek eğer yapamazsanız servislerimizden birine gönderebilirsiniz

53 dereceden önceden 18000 fta çözen kanallar şimdi açmıyor herkesin cihazına yazılım atıp çanağını çevirdim sorusuz bir bende sorun var ustam muz tv ve diğerleri var ama bir tek key datada sinyal yok çanağa çıktım bir sorun yok yardımlarınızı bekliyorum saygılar...

18000 fta taplin biss keyler

arkadaşlar freextv2,sexgoldtv classic ve silver,sexieview lar pek iyi göstermiyor hatta kısmen açmıyor bile neden kaynaklanıyor nedir son durum keylermi değişti bilgi verirseniz çok sevinirim pek süper anlayan biri değilim anlaşılır bir yardım için minnetar kalırım..!

Saygılarımla

Son düzenleme:
taplin 18000 fta

arkadaşlar freextv2,sexgoldtv classic ve silver,sexieview lar pek iyi göstermiyor hatta kısmen açmıyor bile neden kaynaklanıyor nedir son durum keylermi değişti bilgi verirseniz çok sevinirim pek süper anlayan biri değilim anlaşılır bir yardım için minnetar kalırım..!

Saygılarımla
arkadaşım o kanalları taplin 18000 fta o kanalları açması için keylerin güncel olması lazım keylerin güncel olabiilmesi içinde üyelik olması lazım onun bu cihaz o kanalları açmaz

18000 twın 53 derece

53 dereceden önceden 18000 fta çözen kanallar şimdi açmıyor herkesin cihazına yazılım atıp çanağını çevirdim sorusuz bir bende sorun var ustam muz tv ve diğerleri var ama bir tek key datada sinyal yok çanağa çıktım bir sorun yok yardımlarınızı bekliyorum saygılar...
arkadaşım 10964 V 16240 sinyalin varmı bu sinyal önemli olmassa yayın olmaz varsa cihazında bir sorun var veyada yazılım yanlış yoksa çanağı ayarla
kolay gelsin

Geri
Yukarı