Taplin Twin - Digibox Twin - Baff Twin Ve Dİğer Uydudan Share Cihazların Ve Çözümleri Yazılımları Bu

yiğido arkadaşım ben bu kanalları rahat rahat izliyordum 3-4 hafta öncesine kadar 21,5 den keylerim şimdiye kadar ok di ve ben bu siteye üyeyim güncel keyleri nerden bulurum onu bir zahmet söylersen sevinirim ilgin ve cevabın içinde şimdiden teşekkür ederim bende olan son keyler :

AO AO 22 8D C1 CB CC AO
B7 A1 AO OO 34 A2 64 F6

yiğido ustam başka cihazda denedim olmadı anlayamadım 10964 V 16240 sinyali % 99 CİHAZLAR ÖNCEDEN ÇALIŞIYORDU başka neden olabilir şimdiden teşekkür

slm taplin 8800 cı yazılım yuklerken bır sorun oldu cıhaz kendı kendne kapanıp acıldı cıhazı kumanda dan acıp kapatıyorum ama goruntu yok ses yok onunde sete yazısı var baska bır seyde yok yardımcı olursanız sevınırım

yiğido arkadaşım ben bu kanalları rahat rahat izliyordum 3-4 hafta öncesine kadar 21,5 den keylerim şimdiye kadar ok di ve ben bu siteye üyeyim güncel keyleri nerden bulurum onu bir zahmet söylersen sevinirim ilgin ve cevabın içinde şimdiden teşekkür ederim bende olan son keyler :

AO AO 22 8D C1 CB CC AO
B7 A1 AO OO 34 A2 64 F6

Hala yardım eden yokmu yada ben mi birşey kaçırdım ? :confused:

8800 strt arızası

slm taplin 8800 cı yazılım yuklerken bır sorun oldu cıhaz kendı kendne kapanıp acıldı cıhazı kumanda dan acıp kapatıyorum ama goruntu yok ses yok onunde sete yazısı var baska bır seyde yok yardımcı olursanız sevınırım
arkadaşım cihazın içinde bulunan rgt1 kodlu 3v3 lük entegrenin ayakları soğuk lehim olmuştur bir servise götürüp veyada kendiniz bu rgt1 kodlu enteğreyi lehimlerseniz arıza düzelecektir kolay gelsin

acemilere

sevgili cihansat yükleme işlemini anlatmışssınız ama biz elektronikçi değiliz.Her yazılım değiştiğinde yazılım atmak için dünyanın parasını veriyoruz. Benim cihaz taplin 15000 içince iki kart var açıyorum neyi nerden nasıl yapacağımı anlatmanıza rağmen bulamıyorum. Biraz daha basit, uzun ve resimlerle anlatırsanız memnun olurum.Eminim benim gibi bir çok insan vardır.saygılarımla
mustafa yaman
ilgazliyaman@hotmail.com
myaman@maliye.gov.tr

sevgili cihansat yükleme işlemini anlatmışssınız ama biz elektronikçi değiliz.Her yazılım değiştiğinde yazılım atmak için dünyanın parasını veriyoruz. Benim cihaz taplin 15000 içince iki kart var açıyorum neyi nerden nasıl yapacağımı anlatmanıza rağmen bulamıyorum. Biraz daha basit, uzun ve resimlerle anlatırsanız memnun olurum.Eminim benim gibi bir çok insan vardır.saygılarımla
mustafa yaman
ilgazliyaman@hotmail.com
myaman@maliye.gov.tr

sayın arkadaşımkulanmış olduğun cihzaın yazılım değişmesiyle cihansatın hiçbir ilgisi yoktur bence yazılımı yayın yapan kuruluş değiştirmektedir zira yazılım değiştiği zaman tüm twın olan cihazların yani başka markalarınkide değişmektedir .Ayrı bir konu ise içindeki işlem ve atılan yazılım bir teknik işlem olup kulanıcının işi değildir bunun için firmaların bu işten bir çıkarı yokturdur yazılımı kendiniz atamazsanız bir servise attırmaktan başka çare yoktur yazılımatma işlemi formda ve eşdeğer başka formlarda resimli olarak vardır kolay gelsinm

burada emeği gecen ve yardımlarını esirgemeyen tüm uydu doktoru ailesine sonsuz saygı sevgi ve teşekkürler.cihazlar ve pc konusunda acemi sayılırım.leptopuma usb cort com dönüştürücü aldım,yazılımı indirdikten sonraki yapılacak işlemleri bir aceminin anlayacağı dilden yazarsanız sevinirim.td-18000.ordudan saygılar.

Geri
Yukarı