Taplin ve wodex marka cihazlarınızın yazılımsal sorunları ve yazılım istekleri olanlar okusunlar

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Taplin ve wodex marka cihazlarınızın yazılımsal sorunları ve yazılım istekleri olanlar okusunlar.

Arkadaşlar forumda bu aralar fazla vakit ayıramıyorum fakat teknik donanım ve yazılımsal sorunlarınızı yazarsanız en kısa sürede gerekli bilgiler ve varsa yazılımlar forum ile sizlere aktarılacaktır.

taplın

Taplin ve wodex marka cihazlarınızın yazılımsal sorunları ve yazılım istekleri olanlar okusunlar.

Arkadaşlar forumda bu aralar fazla vakit ayıramıyorum fakat teknik donanım ve yazılımsal sorunlarınızı yazarsanız en kısa sürede gerekli bilgiler ve varsa yazılımlar forum ile sizlere aktarılacaktır.
sayın guçlusat kardes ben senden tabı varsa taplın 9000 fta ıcın guncel hotbırt yazılımını ıstıyorum sımdıden ılgın ıcın tesekkurler

Hotbirt uydusundan hangi kanalların için istiyorsunuz izlenebilen kanal sayısı olarak fazla bir kanal mevcut değil

vodeks marka cıhazım var yenı aldım cıhaz gıncelleme yapamıyorum hellesat uydusunu ızleyemıyorumcıhazımın nosu1010usb bana yardımcı olursanız sevınırım .....:)

Son düzenleyen: Moderatör:

meraba bende wodex 1010i usb var.şuanda baska recevierelerde astra uydusundan tnt.canal+nl.orf paketleri açılyomuş.eğer var ise bunların usb yazılımları ekleyebilirmisiniz

taplini eni yazılımların da server otomatik yenileme yapmaz mı spendeer box spendeer 2 fremaster e yeni yazılımlar bekliyoruz saygılar selko-sat

Geri
Yukarı