@Uydudoktoru Nick Hakkında Açıklamaları Okuyunuz (Farklı forumlarda çıkan banned İçin)

uydudoktoru

Tanınmış Üye
Yönetici
Yönetici
@Uydudoktoru Nick Hakkında Açıklamaları Okuyunuz (Farklı forumlarda çıkan banned İçin) bir açıklama gereği duyuyorum

Arkadaşlar googlede dolaşırken diğer forumlarda isim vermeyeceğim @uydudoktoru nick banlandığını göreceksiniz.

bunlarda sadece 1 forum doğru geçen yıl ban edildim diğer bütün @uydudoktoru nick kullananlar ben değilim arkadaşlar.

Kim yada kimler ise benim adımı kullanarak özellikle server satma üzerinde çalışmalar yaparken banlandılar.

Bu kişilere bir şeyde yapamıyoruz çünkü nicklerin telif hakları yok

@Uydudoktoru olarak bu nick bana ait olup bu nick kullananları kınıyorum.

Terbiyesizce bir davranış ve kötüleme çalışması içermektedir.Bilgilerinizi Duyurulur

---------- Sonra gönderilen 21-07-2010 Saat 19:53 ---------- İlk önce gönderilen 11-05-2010 Saat 12:09 ----------

Merhaba arkadaşlarım ve internetten sitemize ziyaretçi olarak gelen ziyaretçilerimiz ve google üzerinden bizlere görecek arkadaşlarımız.Maalesef @Uydudoktoru nickimi kullanan ŞEREFSİZ diye yazıyorum umarım burayı okur Allah a havale ediyorum. Benim ismimi kullanarak bir kaç foruma daha üye olup oralardan da banlamışlar.Sebep yerli platformlar ile ilgili server satıyor.

Bu kişi hakkında bilgisi olan varsa bana bildirmelerini rica ediyorum. gereken neyse bu kişiye yapacağım. Beni hem internet ortamında zor durumda bırakıyor hemde forumlardan ismimin banned oldugunu gördükçe moralim bozuluyor.Arkadaşlar diğer forumlarda gördüğünüz bu kişiyi adminlere bildirip uydudoktoru@hotmail.com ile kaydı varmı diye soruşturunuz bu kişi kimse tespitini yapalım.Bu arada ban edilen forum yetkilileri ile de görüştüm yardımcı olan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarken yardımcı olmayan forumlara umarın bu sıkıntıyı çekerler ne zor bir durum olduğunu anlarlar

Geri
Yukarı