wodex wx1000Fta NTV Spor açmıyor diyenler için 03.10.2010

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan guclusat
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
wodex wx1000Fta NTV Spor açmıyor diyenler için 03.10.2010 yazılımı ektedir.Kanal listesi günceldir.

Bu yazılımda bisler normal çalışmata fakat dorcel kanallarını açmamaktadır. bu yazılım maç hastaları için

Eklentiler

Son düzenleme:
Usta ben http://www.uydudoktoru.com/wodex-wx...2-dorcel_absat_sct-yazilimi-19-08-2010-a.html bu adresteki yazılımı yükledikten sonra dediğin gibi NTV NTVSPOR KRAL TV gibi bazı kanalları izleyemedim. Bu sorunu çözüyor o zaman bunu yükleyeyim tekrar.

Ayrıca şifreli kanalların bazılarını zaman zaman gösteriyor, zaman zaman göstermiyor signal north falan diyor. Sinyal yok diyordu. Ancak bugunden itibaren tekrar şifreli kanal uyarısı veriyor. Şifreleri değişiyormu acaba kanalların?

signal north(sinyal yok) demektir sorununuz anteden yada dayzeg ayarlarıdan olabilir kontrol ediniz

yukardaki mesajda yazıgınız yazı sinyal yok demektir gidip gelme olayında se keyler değişmedi daha yazılım editli yazılımdır sorun olabilir

Uydudoktoru Forum Farklı bir servere taşınmış olup bazı dosyalar inmemektedir yedek dosyalarımızın yüklemeleri devam etmektedir yedekler yüklenince tüm dosyaları forumdan indirebilirsiniz..
wodex wx 1000 fta çihazım var.
uydu doktoru yazılım deposundan bu wodex wx1000Fta(3329B1)Biss Ok 13.05.2010 yazılımı indirdim ve yükledim
ntv sporu yine açmadı güçlüsat usta ne yapayım.

---------- Sonra gönderilen Saat 17:46 ---------- İlk önce gönderilen Saat 17:41 ----------

bu yazılımı depoya koya bilirmiyiz Ali3329B1_03.10.2010.zip‎ silifke taplin vodex yetkili servisi taylan elektronik.
tel:0532 58 12345

---------- Sonra gönderilen Saat 17:52 ---------- İlk önce gönderilen Saat 17:46 ----------

wodex wx1000Fta_osd3_3329B1_Biss_Ok..zip

Taplin 9000Fta,Digibox 70400Fta ,wodex wx1000Fta 3329B1 Biss,güncel kanal Listeli 10.06.2010 Yazılım
yoksa bu yazılımmı

Son düzenleyen: Moderatör:
forumda ana yazılımları mevcut olup bu yazılımı indirip yüklemeniz yeterli olacaktır

forumda ana yazılımları mevcut olup bu yazılımı indirip yüklemeniz yeterli olacaktır

güclüsat wodex 1000fta ana yazılımını yüklersek ntv spor açılır mı malum bu akşam 10 da maç var el clasico. veya sizin elinizde ntv sporu açan yazılım varsa paylaşabilir misiniz. çünkü Ali3329B1_03.10.2010.zip yazlımı indirilemiyor.

daha önceden test edilen bir yazılımdır açması gerekiyor denemeniz lazım

Benim NTV, NTVSpor ve Kral gibi bazı kanalları açmıyor. Aslında bir şekilde açıyor, ama bu şekilde izlemem mümkün değil... Durumu kısaca anlatıyım.

Sistem merkezi sistem. Uydunun bağlantısını normal eski anten bağlantı yerlerine vermişler. Ben de ordan alıyorum. Aşağıdaki resimdeki anten prizinden. Tüm kanallar çıkıyor fakat NTV NTV spor gibi kanallar normalde çıkmıyor...

tv_anten_priz_gecisli.jpg

Ancak şu şekilde görüntüleyebiliyorum. ÇOK İLGİNÇTİR Kİ....

anten-ara-dii-jak.jpg
Bu yandaki jak ile bağladığımda olsun diğer türlü direk bağladığımda olsun, KABLONUN ARTI ucu ile kablonun KILCAL tellerden (toprak mı artık orasını bilmiyorum) oluşan kısmına beraber dokunduğumda NTV gösteriyor. Yani kablo uyduya bağlı iken dışında sarılmış kılcal tellerle ortasındaki bakıra dokunduğumda NTV gösteriyor. Bu neden olabilir ustam? :D Sakata gelmeyelim NTV izleyecez derken :D

güclüsat wodex 1000fta ana yazılımını yüklersek ntv spor açılır mı malum bu akşam 10 da maç var el clasico. veya sizin elinizde ntv sporu açan yazılım varsa paylaşabilir misiniz. çünkü Ali3329B1_03.10.2010.zip yazlımı indirilemiyor.
sayın güclüsat wodex 1000fta ana yazlımı depolarda yok :D şimdi ne önerirsin

Usta en baştaki yazılımı yükledim ama yine açılmıyor kanallar, Biss bölümüne Ntv ler gelmiş fakat tık yok.... neden acaba, ke y ler mi değişti.....selamlar

---------- Sonra gönderilen Saat 02:45 ---------- İlk önce gönderilen Saat 02:40 ----------

Konu guclusat™ tarafından (29-08-2011 Saat 09:28 ) de değiştirilmiştir yenide eklemişsin bunu ama açmıyor, bir bakabilirmisin.............

Geri
Yukarı