wodex wx1010İ Usb , Taplin 9009İ USB Serileri Hiremco X2 Yazılımı (Editlediğim yazılımı) 10.09.2011

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Değerli Kullanıcımız;

Bu versiyon;

1) Platform1 yazılımıdır. Güvenle yüklemek için "Tüm Kod" seçeneği ile yükleyiniz.

2) Kanal/TP/Uydu veritabanları yenilenmiştir.

3) Sistem performansı ve stabilitesi arttırılmıştır.

-----------------

Yazılım Hiremco x2 cihaza ait olup yazılım ID bilgileri fixlenmiştir..Yazılım her ne kadar tarafımca denensede sorumluluk kullanıcıya aittir..

Yazılımı yükledikten sonra güncelleme sistemini kullanmayınız uydudan güncelleme yaparsanız cihazınız arıza konumuna geçecektir..

Not: Cihaz yazılımını Hiremco X2 ye cevirip yazılım güncellemesi yapmak isterseniz benimle irtibata geçebilirsiniz..

Yazılım ID 01034 hiremco x2
ID 01016 Taplin 9009i ve wodex wx1010İ olup dönüşümü yapılmıştır..

Yazılım Yükledikten sonra cihaz ekranında ASH yazarsa yada aşağıdaki resimdeki gibi bir hata çıkarsa ki çıkmayacak Allahın izniyle Erom yükleyici ile cihaza ait ana yazılımı yüklerseniz cihaz eski sorunsuz konuma geri dönecektir..

Herhangibir durumda hata resmi.jpg

Taplin usb ile wodex usb li cihazların sistem bilgisi..

taplinsistembilgisi.jpg

Seoul Hiremco x2 serisi cihazın sistem bilgisi..

hiremcosistembilgisi.jpg
Yazılım Hazılanıyor kısa sürede yazılımı foruma ekleyeceğim sabırla bekleyiniz....

wodex wx1010İ Usb , Taplin 9009İ USB serileri için beklenen yazılım 10.09.2011

wodex wx1010İ Usb , Taplin 9009İ USB serileri için beklenen yazılım ekten indirebilirsini birinci mesajda yazanları dikkate alınız.Yazılım isteklerinizi forumdan bildirirseniz en kısa sürede yeni yazılımları foruma yüklemeye çalışacağım..

Eklentiler

• wodex_wx1010IUsb,Taplin 9009İUSB_Serileri_Hiremco_X2_Yazilimi.zip
    1,3 MB · Görüntüleme: 344
wodex wx1010İ Usb , Taplin 9009İ USB serileri için beklenen yazılım ekten indirebilirsini birinci mesajda yazanları dikkate alınız.Yazılım isteklerinizi forumdan bildirirseniz en kısa sürede yeni yazılımları foruma yüklemeye çalışacağım..
dosya şifre istiyor

yazılımı usbye atıp yükledim.güzel bir çalışma oldu.güçlüsat emeğine sağlık teşekkürler.görselliği iyi bu yazılımın.kanalları ve ayarları yedekleme özelliği de iyi olmuş.teşekkürler.

evvvettt. uydudan güncellemeyi kapattık. usb den güncellemeyi yaptık. şak senin resimdeki hata çıktı L01034-S...... Napcez şimdi. hadi bakalım. sana güvendik. yükledik. şimdi seri portlu bilgisayar arıyoz fabrika ayarlarına yüklemek için.

Son düzenleme:
hocam yazılım için tşkr ederm w1010 oldu hiremco x2 :cool: neden uydudan güncellemeyi kullanmıyoruz. cihaz kendimi denetliyor stand by da bu yazılımın çözdüğü bi paket mevcutmu ?

cihazın ıd bilgileri farklı bu yazılımda ben değiştirdim eger güncelleme yaparsanız orjinal yazılımı ile x2 yazılımı çakışır cihaz arıza konumuna geçer cihazda sorun cıkmaması için id bilgilerinin x2 ye dönmesi lazım

merhabalar ben uydudan güncelleme yaptım şimdi sistem açılırken kilitleniyor.yazılımı sıfırlama gibi bir seçenek yok mu ana yazılım yüklenemiyor

hata aldığınızda kumandadan 75757 tuşlayın, ekranda eeprom erase ok yazacak sonra arkadan kapatıp açın düzelecektir.

Geri
Yukarı