yumatu ıq plus yeni knl editöri

lider19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
yumatu ıq plus yeni knl editöri türkçe 103 versiyon sky yeni yazılımlar abs için truman yazılımlar için udf olarak
kanal listesi alma yükleme yapar kullanımı kolay dosyayı editöre aldıktan sonra ayarlardan seri port
com ayarı yap tamamı tıkla kanal listesi editörde beriliyor düzenleme yapabilirsiniz transferden dosyayı yüklüyoruz

Eklentiler

arkadaşlarım eklenti yetkisi vermisiniz ben yumatu ıq pluslar içinyeni knl editörü gönderdim hemserim baysaltv izni ile sitemize
ilavetim iyi çalışmalar kullanımı kolay ali editör türkçe sky yazılımlar için abs knl listesi truman yazılımlar için udf knl listesi
yazılımlar 1.3.11 sky truman 1.3.11ve1.3.15 ve1.3.16 yazılımların kullanılır iyi çalışmalar

arkadadaşım mesaj için teşekkürler iyi çalışmalar

---------- Sonra gönderilen 09-07-2010 Saat 12:03 ---------- İlk önce gönderilen 07-05-2010 Saat 08:34 ----------

editörün kullanım ile ilgili bilgi abs orjinal yazılımlarda editöre açınca bilgi seçim menüsü geliyor burdan seçilen bilgileri
işaretliyoruz sonra ayarlardan yüklemede abs ayarlar tıklanınca ayar menüsü geliyor burdan sadece seçiler bilgiler tamam diyoruz seçtimiz abs kanal listesi editörde beriyor transferden yüklüyoruz bu seçilen bilgi işaretlenmezse yükleme oluyor editör es geçiyor liste yüklenmiyor bu işlem abs kanal listesi içindir editor geniş kullanımlıdır aç şekilde ini dosya istiyor editor
m3329c m3329e m3602 bu yazılımlara yüklüyor script .ini dosya yazılımı tanıyor ve listedeki liste düzgün olarak görünüyor bu editor sadece 33929c script. ini var diyer yazılımlarını script .ini eklenirse editör diyer yazılımlarıda yükler editörü hazırlayan ustamız bu editörü scrit .ini özel yazmıştır bilgi olsun diye yazdım iyi çalışmalar

Geri
Yukarı