D-SMART Rezaleti!!!!!

tvtekniker

Moderator
D-Smartın internetten maç satışına başladığını birçoğunuz duymuştur. Duymayanlarda bu sayede duysunlar.
27.08.2009 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Sion maçını internetten kredi kartımla satın aldım. Maç başlamadan 5 dk öncesine kadar isteizle.com/canlıizle linkini tıkladığımda açılan sayfa maçın başlamasıyla bir daha açılmamak üzere kapandı. Ekranımda Windows Media player dosyayı bulamadı. Öğe taşınmış, adı değişmiş veya silinmiş olabilir. yazısı çıktı. Hemen 0212 478 03 03 no'lu telefonu aradım ve şikayetimi söylediğimde sorunumun teknik elemanlara aktarıldığı ve en kısa sürede sorunumun çözüleceği bilgisini aldım. Maçın ilk yarısı bitti ve benim sorunum çözülmediği gibi teknik elemanlarca aranmadım da. İkinci yarı başlamadan tekrar aynı numaradan aradım ve yine aynı cevabı aldım. Maçın 74. dakikasında yani maçın bitimine 16 dakika kala yayınım sürekli olarak donma şeklinde de olsa geldi.

Dün yaşadığım sinir harbi kendimi dolandırılmış ve aynı zamanda aranacaksınız masallarıyla kandırılmış hissetmemdendir.

Bu ikinci maç satın alışımdı isteizle.com dan. Fakat bir daha asla satın almayacağım gibi, ücretin hak edilmemiş şekilde alınmış olmasından dolayı hem bir özür hemde ücretin iadesi gerektiği kanaatindeyim. Bununla ilgili şikayetlerimi de internet platformunda yazabildiğim heryerde yazacağım.

Benim mağduriyetimi mach1digital üyelerininde yaşamaması için burada yazıyorum. yaptığım araştırma da (internet platformundaki çeşitli şikayet sitelerinden) bu konuda mağdur olan tek kişinin ben olmadığıma az önce müşahit oldum.

Arkadaşlar kimse parasını işi bilmeyen bu çavuşlara kaptırmasın, ben yandım siz yanmayın.

isteizle.com un ömrünün çok kısa olması en büyük temennimdir.

Saygılarımla yosemitesam79

Geri
Yukarı