1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

wodex 2009Fta Plus - wodex 11100 FTA Yeni yazılımı editli yazılımdır 2011

Konusu 'wodex 2009Fta Plus - wodex 11100 FTA' forumundadır ve guclusat tarafından 5 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

Yazılım test edilmiştir resimleri yukarıya ekli olup yazılımdan çıkacak sorunlar kullanıcıya aittir.

Herhangi bir sorun çıkarsa zip içinde bulunan erom yükleyicisi ile örjinal yazılımını yükleyiniz sorununuz düzelecektir..

Yazılım Nextstar16500 ID numarası 01045 den dönüştürülerek yapılmıştır.

Kesinlikle ota güncellemesi yapmayınız

Ota güncellemesi yapmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler cihaza ufak bir müdahale ile cihaz yazılımları Editlenmeden next ota güncelleme sistemini kullanabilirler
    .

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 14 Eylül 2011
  2. murat1980

murat1980 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    büyük üstad yine el attınya helal olsun

3. nese

nese Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    bunun güncellemesini nasıl yapacaz ustam ( denedim ama fiasko ):eek: yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekürler

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    uydudan güncellemeyimi soruyorsunuz yazılım yüklemesinimi..Fiyasko olan hangisi..

5. kel

kel Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    yazılımı yükledim uydudanda yazılım güncellemek istiyorum yardımcı olurmusunuz .

6. hakani10

hakani10 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    ben bu yazılımı yukledim fakat uydudan guncelleme yapamadım acaba nasıl oluyo acıklarmısınız kolay gelsin

7. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Yukardaki mesajda kesinlikle uydudan güncelleme yapmayınız diye not düştüm güncellem sistemini aktif olarak kullanmak isterseniz cihazı göndermeniz gerkiyor modifiye edilmesi lazım.Eğer modifiye edilmesini istersiniz bana ulaşabilirsiniz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş