1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

WordPress Ban Eklentisi

Konusu 'webmaster, script, Uygulama,Anlatım' forumundadır ve guclusat tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Sitenize istemediğiniz kişilerin girdiğini mi farkettiniz? Veya belli bir konumdan birilerinin girmesini istemiyormusunuz? İşte tam size göre bir eklenti.Lester Chan tarafından yazılan WP-BAN eklentisi sayesinde sitenize giren ip numaralarını engelleyip kendi hazırladığınız yasaklama sayfasını gösterebilirsiniz.
    Özellikle benim gibi eski sevdiği kızlar tarafından takip edilen bloglar için ideal :)

Not: Çalışıyor mu diye kendinizi banlamaya çalışmayın valla modeme reset ata ata bir oldum

Eklenti Adresi | İndirme Adresi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş