Smart CX42 V2.17B8 software ve loader

Slm Usta Bilmiyorum Bilgi Alanindami Benim Sormak Istediyim Yegnimin Kina Gecesinde Cektigimiz Kameradaki Videoyu Dvd Yapmak Istiyorum Tarih ve Saat Göstermiyor Bana Varsa Öyle Program Gönderebilirmisin Birde Resimleri Yapmak icin Simdiden Tskler

Slm Usta Bana Türkiyeden Starcom Sc2200 Full Hd Rezirver Geldi Ama Türksati Cekmiyor Biss keysli Softwaresi Varsa Rica Ediyorum Göndere bilirmisin

software bende yok fakat hangi bissli kanalları izlemek istiyorsunuz forumda keyleri mevcut

Astrayi Cekiyor Türksati Cekmiyor Softwarede Bulamiyorum türkiyeden geldiyi icin galiba yanlis software attim acilip kapaniyor ustam bulursan sana zahmet

cihaz küçük cihaz mı? smart cihazlar türkiyede satılan cihazlar değildirler. Türkiyeden gelmişse cihazın resimlerini görmek lazım resim çekip gönderebilir misiniz? Belki firmasını bulur yazılımı alırız.

Ustam Özür dilerim Yanlis Yazmisim Ismini Starcom Sc2200 Full Hd Olacakti Tvnin Arkasina Takilan Mini Rezirverlermi Diyorlar Ilgin Icin Tskler Emeyine Saglik

Slm Usta Ben türkiyeden Bir tane Starcom Sc2200 Uydu Alicisi Getirttim Ama Sifreli Deyil SifreYazilimli Yazilim Bula bilirmiyiz Bulabilirsen Sana Zahmet Emeyine Saglik Saygilar Allaha emanet Ol

Geri
Yukarı